Giella Giella Giella Visning: A A A A A
toppbilde

Gieldda telefovdnalista

Telefovdnabeavdi ráđđeviesus: 464 00 200
Telefovdnabeavdni doavttirstašuvnnas:  455 17 700
Fáktadoavttir: 116117
Teknihkal beredskapsvakt: 455 17 777
Barnevernvakt for Nesseby og Tana: 404 40 620

 

Doaimmat/ Telefovdnanr.

Virgi

Namma

Politihkalaš jođiheapmi

 

918 98 730

Sátnejođiheaddji

Helga Pedersen

411 43 967

Várresátnejođiheaddji

Odd Erik Solbakk

     

Gielddahoavda ja doaibmajođiheaddjit

 

464 00 202

Gielddahoavda

Inger Eline Eriksen Fjellgren

464 00 203

Dearvvašvuođa ja fuolahusa doaibmajođiheaddji

Anu Nilsen

464 00 204

Bajásgeassin doaibmajođiheaddji

Heidi Wilsgård

     

Bargit

 

464 00 210

Bargit

 

464 00 211

Personálajođiheaddji

Arnfinn Bønå

464 00 212

HR-ráđđeaddi

Vigdis Blien

464 00 214

Personálakonsuleanta

Olga Eriksen

464 00 304

Teamjođiheaddji Service/Arkiivajođiheaddji/Politihkalaš čálli

Aslaug Iversen

464 00 305

Politihkalaš čálli/Webredaksjon/Informasjon

Frode Gundersen

464 00 306

Poasta/Arkiiva

Laila Dervo

464 00 307

Poasta/Arkiiva

Marit Anna Hildonen

464 00 319

Čálli

Wenche Pettersen 

464 00 308

Konst. IT-leder

Inger Petterson

     

IT-ossodat

   

464 00 300

IT-ossodat

 

464 00 399

IT-support

 
     

Giellakonsuleanttat

 

464 00 313

Giellakonsuleanta

 
     

Deanu girjerádju/ Tana bibliotek

 

464 00 315

Deanu girjerádju/Tana bibliotek

 

464 00 316

Girjerádjohoavda

Ragnhild Måsø

464 00 317

Girjerádju

Vuostáiváldin

464 00 318

Girjerádju

Kantuvra

     

Ekonomiijaossodat

 

464 00 220 

Ekonomiijaossodat

 

464 00 219

Fágajođiheaddji - ekonomiija

Lill-Ragnhild Kristiansen

464 00 222

Ráđđeaddi - ekonomiija

 

464 00 223

Konsuleanta - ekonomiija

Vivian O. Erlandsen

464 00 226

Čálli - ekonomiija

Wenche E. Johansen

464 00 228

Vuosttaščálli - bálká

Grete R. Erlandsen 

464 00 227

Konsuleanta - bálká

 
     

Huksen- ja rusttetossodat

 

464 00 230

Huksen- ja rusttetossodat

 

464 00 250

Doaibmajođiheaddji

Solveig Therese Halonen

464 00 240

Prošeaktajođiheaddji

Jonne Sarre

     

Vistedoallu

   

464 00 236

Jođiheaddji viessohoaidi

Jan Leohardsen

464 00 233

Viessohoaidi Deanušalddi skuvla/Deanu máŋggageavahushálla

Inge Halonen 

464 00 235

Viessohoaidi Sirpmá skuvla

Ole A Varsi

464 00 253

Viessohoaidi Deanu fuolahusguovddáš

Håkon Henriksen

464 00 254

Viessohoaidi Juovlavuotna / Bokcá

Tommy Rune Johansen

464 00 255

Viessohoaidi Deanušaldi

Knut Aikio

464 00 238

Čorgejeaddjikoordináhtor

Bodil Larsen

Rusttetdoallu

   

464 00 250

Rusttetjođiheaddji/KST.brannsjef

Solveig Terese Halonen

464 00 256

Geaidnu, čáhci ja rusttet

 

464 00 242

Fágabargi čáhci/duolvačáhci

Roy Westberg

464 00 243

Fágabargi čáhci/duolvačáhci

 
     

464 00 245

Fágabargi čáhci/duolvačáhci

Odd Arild Losoa

464 00 246

Doaibmajođiheaddji buhtistanrusttet

Robert Olsen

464 00 247

Mašiidnavuoddji/bargi

Arve Henrik Nilsen

464 00 248

Buollinfákta, bálvá

 

464 00 249

Buollinfákta Bargit

 

464 00 251

Ruhttejeaddji

Terje Lanto

464 00 231

Ruhttejeaddjiveahkki

Øysten Dervola

464 00 252

Fitnodatelrávdnjebargi

Åsmund Magga

     

Ovdánahttinossodat

 

464 00 270

Ovdánahttinossodat

 

464 00 260

Doaibmajođiheaddji

Frank Martin Ingilæ

Eanadoallu

   

464 00 262

Fágajođiheaddji eanadoallu

Merete Sabbasen Helander

464 00 261

Eanadoallokonsuleanta

Ingvild Munz

Biras

   

464 00 269

Birasráđđeaddi

Erlend Eide

Mihtideapmi

   

464 00 266

Mihtidaninšenevra

Veselina Jakobsen

Plánejeaddjit

   

464 00 267

Plánejeaddji

Ane Pedersen Røren

464 00 271

Plánejeaddji

Leif Henrik Halvari

464 00 275

Plánejeaddji

Bjarne Mjelde

Huksenáššemeannudeapmi

   

464 00 265

Fágajođiheaddji Huksenáššit

 

Kultuvra

   

464 00 272

Astoáiggejođiheaddji

Greta Kristoffersen

464 00 274

Kulturkonsuleanta/prošeaktajođiheaddji

Shahid Akram

464 00 277

Rektor Kulturskuvla

Ebba Joks    

464 00 276

Teáhteroahpaheaddji

Riikka Kosola

     

Deanušaldi mánáidgárdi

 

464 00 280

Deanušaldi mánáidgárdi

 

464 00 281

Hoavda

Margunn Strendo Andersen

464 00 282

Oktasašareálat

 

464 00 283

Ossodat Rosa

 

464 00 284

Ossodat Blå

 

464 00 285

Ossodat Lilla

 

464 00 286

Ossodat Rabas mánáidgárdi

 

464 00 289

Tuvratelefovdna

 
     

Juovlavuona mánáidgárdi

 

464 00 325

Hoavda

Hanne Merete Johnsen

464 00 324

Ossodat

 
     

Ássanbálvalus

 

464 00 330

Ássanbálvalus

 

464 00 331

Ossodatjođiheaddji

Viktoria NIlsen

464 00 332

Veahke Ossodatjođiheaddji

Birgit Länsman

464 00 329

Fáktavuorru Ássanbálvalus

 

464 00 333

Base 1

 

464 00 334

Base 3

 

464 00 335

Ásodat 6

 

464 00 336

Geahpudeapmi

 

464 00 337

Ásodat 7

 

464 00 338

Base 2

 
     
     

Kompetánsaossodat

 

464 00 370

 Kompetánsaossodat

 

464 00 360

Doaibmajođiheaddji      

Jakob Lanto

464 00 361

PPT-konsuleanta

Siw Pleym

464 00 362

PPT- konsuleanta

Jaana Länsman Eriksen

464 00 368

PPT- konsuleanta

 

464 00 363

Pedagoga

Bjørn Kajander

464 00 365

Pedagoga

Åslaug Storbakk

     

Unjárgga ja Deanu mánáidsuodjalanbálvalus

 

404 40 610

Unjárgga ja Deanu mánáidsuodjalanbálvalus

404 40 612

Mánáidsuodjalanjođiheaddji

Line Løkken

404 40 614

Máná oktavuođaolmmoš

Cathrine Iversen

404 40 615

Máná oktavuođaolmmoš

Jannice Onseng

404 40 616

Máná oktavuođaolmmoš

Hanne Kjærra

404 40 617 Máná oktavuođaolmmoš Kristin Larsen
     

Dearvvašvuođaossodat

   

464 00 340

Dearvvašvuođaossodat

 

464 00 341

Doaibmajođiheaddji

Lillian Saua  (konst.)

464 00 343

Gielddapsykologa

Andrew Sak

464 00 344

Psyk.dearvvašvuođabálvalus

Riitta Tautra

464 00 345

Psyk.dearvvašvuođabálvalus

Inger Helen Pedersen

464 00 347

Psyk.dearvvašvuođabálvalus

Anita Henriksen

464 00 348

Psyk.dearvvašvuođabálvalus

Silja Halonen Lanto

464 00 349

Kons. Doaibmavádjigat

Ann Magritt Børresen

464 00 350

Sosionoma

Kristine Stølen

464 00 351

Vásáhuskonsuleanta

Linda Helander

     

Deanu doavttirguovddáš/Fáktadoavttir

 

455 17 700

Deanu doavttirguovddáš/Fáktadoavttir

 

455 17 704

Jođiheaddji doavttirčálli

 

455 17 715

Gieldda fysioterapevta / Gieldda čalbme- ja gulluoktavuohta

Erlend Skippervik

455 17 717

Dearvvašvuođabuohccedivššár

 

455 17 718

Dearvvašvuođabuohccedivššár

Seidi Marttila (telefovdnaáigi álgin 8:00-9:00)

     

Deanu buohcceossodat

 

455 17 720

Deanu buohcceossodat

 

455 17 721

Doaibmajođiheaddji

Franziska Rast

455 17 722

Konstituert doaibmajođiheaddji

Liss Lukkari

455 17 723

Fáktalatnja

 
     

Deanu ruovttubálvalusat  

 

455 17 730

Deanu ruovttubálvalusat  

 

455 17 731

Ossodatjođiheaddji ruovttubálvalusat

Kati Kannisto

455 17 732

Veahke Jođiheaddji ruovttubálvalusat

Liv Berit Johnsen

455 17 742

Veahke Jođiheaddji Fuolahusásodagas

Hild Ryeng (álgin 1.5.21)

455 17 741

Ráđđeaddi

Aud Varsi

455 17 747

Konsuleanta

Maret Inga Henriksen 

455 17 739

Koordináhtor láivudeaddji fuolahus ja dementiija

Siri Arnsteindatter
(álgin1.3.21 - maŋŋ. ja gask.)

     

455 17 733

Fáktatelefovdna - ruovttubálvalusat

 

455 17 734

Ruovttubálvalusat Deanušaldi - Deanodat

 

455 17 735

Ruovttubálvalusat Deanušaldi

 

455 17 736

Ruovttubálvalusat Deanušaldi – Buolbmát oarji

 

455 17 737

Ruovttubálvalusat Deanušaldi - Sirma

 

455 17 738

Demeansakoordináhtor

 

455 17 739

Borasdávdadivššár

 

455 17 729

Ruovttubálvalusat Rehab

 

455 17 728

Beaiveguovddáš

 

455 17 727

Beaivebargi

 

455 17 743

Oss. A - Fáktatelefovdna fuolahusásodagat

 

455 17 745

Oss. B - Fáktalatnja Demeansaossosdat

 

455 17 744

Fáktalatnja fuolahusásodagat Ringveien

 

455 17 746

Fáktalatnja fuolahusásodagat Maskevarreveien

 
     

Eaktodáhtolašguovddáš

   

464 00 278

Beaivválaš jođiheaddji Eaktodáhtolašguovddáš

Mariann Johansen Lindi

     

Bovccá bajásšaddanguovddáš

 

455 17 761

Bovccá skuvla - Doaibmajođiheaddji

Marit Linda Johnsen

455 17 762

Bovccá skuvla

Kantuvra

455 17 763

Bovccá skuvla

ASTU

455 17 764

Bovccá skuvla

Team 1-7

455 17 765

Bovccá skuvla

Setterektor

455 17 769

Mánáidgárdi

Bargit

     

Sirpmá skuvla

 

455 17 770

Sirpmá skuvla

 

455 17 771

Sirpmá skuvla - Rektor

Dag Broch

455 17 773

Sirpmá skuvla

Oahpaheaddjit

     

Deanu sámeskuvla 

 

455 17 780

Deanu sámeskuvla 

 

455 17 781

Rektor Deanu sámeskuvla

Berit Ranveig Nilsen

455 17 782

Ovdakantuvra

 

455 17 783

Ráđđeaddikantuvra

 

455 17 784

Oahpaheddjiidlatnja

 

455 17 785

Teamjođiheaddji 1-4

 

455 17 786

Teamjođiheaddji 5-7

 

455 17 787

Teamjođiheaddji 8-10

 

455 17 788

Deanu sámeskuvla - Pedagoga SBG

 

455 17 789

ASTU Deanu sámeskuvla

 
     

Deanušaldi skuvla

 

455 17 790

Deanušaldi skuvla

 

455 17 791

Rektor Deanušaldi skuvla

Øystein Albrigtsen

455 17 797

Goziheaddji

Henrik Kolstrøm

455 17 792

Ovdakantuvra

Mona- Lill Iversen

455 17 796

Ráđđeaddi

Unni Jernsletten

455 17 794

Basen

 
     

455 17 793

Vuolleceahkit

 

455 17 795

Gaskadássi

 

455 17 798

Nuoraiddássi

 
     

Losa Deanu

 

78 96 49 00

  Nordkapp Maritime Fagskole og videregående skole.

     

Tana kommunale eiendomsselskap

 

464 00 259

Beaivválaš jođiheaddji

Jon Arild Aslaksen

     

Dávvirvuorká - luoikan

   

464 00 390

Dávvirvuorká  - luoikan

 
     

Bátnedoavttirbálvalus

 

78 96 44 30

Bátneklinihkka Deanušaldi

 

78 96 44 60

Bátneklinihkka Sieiddás